Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2011

29.10. - Klubové lesní zkoušky - Brno

Těchto náročných zkoušek se zúčastnil již zkušený Snappy Chlupaté štěstí (ze spojení KendyXEstee The Dream Team). Se svou paničkou tyto zkoušky odchodili na výbornou! Nejen že si vysloužili svůj prnví CACT, ale také tyto zkoušky vyhráli. Máme ohromnou radost a do Brna posíláme obrovské gratulace!!!

 

 

19.3. - NVP Nitra

Na této výstavě se prezentovala Kendyho dcera Stella Chlupaté štěstí a opět báječně, z mezitřídy si odvezla V1 a titul CAC a tím se stává čekatelkou Šampiona krásy Slovenska. Moc gratulujeme!!!

 

 

 

7.3 - Štěňátka

Dnes jsem navštívila chovatelskou stanici z Měsíčních plání, kde se mají čile k světu štěňátka po našem Kedníkovi. Už brzy odejdou do nových domovů, tak jim ze srdce přejeme hodně zdraví, milé páníčky a dlouhý a šťastný život.

 

stenata-155.jpgstenata-066.jpg

stenata-056.jpg

 

Ještě jsou volní někteří pejsci......Bližší informace na tel: 602 414 666, 777 262 601, paní Alena Hlaváčková.

 

5.3 - 6.3.- Výstava Chorvatsko - Zagreb

O víkendu se konala výstava v Chorvatsku, kde se předvedla dcera našeho Kedníka Stella Chlupaté štěstí. A předvedla se skvěle, získala V1 CAC a stává se čekatelkou Chorvatského šampiona krásy.

Moc gratulujeme!!!!

 

stela_zagreb_1.jpg

 

 

 

 

25.1. - Štěňátka

Dnes se narodilo Dakitě z Měsíčních plání 6 štěňátek. 1 kluk a 5 holek. Všechna štěňátka mají zlaté kožíšky.

U Sárinky se mají štěňátka čile k světu. Krásně přibývají na váze. Sárinka má 5 kluků a 4 holčičky.

 

 

20. 1.  Kendy tatínkem

Dnes se narodilo  Kendymu  a Ibbi z Měsíčních plání  alias Sárince 9štěňátek. Porod proběhl rychle a teď Sárinka odpočívá a užívá si mateřských povinností.

 

 

mix-619.jpg

Kendy Chlupaté štěstí    

sara.jpg

 Ibbi z Měsíčních plání

U štěňátek předpokládáme lovecké vlohy, výborný exteriér a vyrovnanou povahu. Bližší informace na tel: 602 414 666, 777 262 601, paní Alena Hlaváčková.

 

Každým dnem ještě očkáváme narození štěňátek u Dakity z Měsíčních plání ze stejné chovatelské stanice. Dakitka má zlatý kožíšek, tak lze u štěňátek očekávat a zlatou barvu kromě krémové.

 

Dakita z Měsíčních plání

 

dakita.jpg