Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

10.12. 08 - Malému Phalcovi jsou 3 měsíce

Čas letí a našemu Phalcovi jsou tři měsíce. Roste a příbývá na váze velmi rychle. Váží 16 kg a měří 40cm. S Kendíkem si moc rozumí a je z nich nerozlučná dvojka.

Obrazek

23.11. 08 - První sníh

Víkend jsme trávili na chaloupce a čekal nás pohádkový kraj pokrytý bílou peřinou. Kendy má sníh moc rád, řádil jako divý i spolu s Phalcem. S Phalcem jsme v neděli navštívili jeho brášku Damiána.

Obrazek

20.11. 08 - Bráška roste jako z vody

Malý bráška Phalco roste jako z vody. Váží už 11kg a má se čile k světu. S Kendíkem si moc rozumí a jsou nerozlučná dvojka. Tak ať jim to dlouho vydrží.

Obrazek

další foto

15.11. 08 - MVP Praha

Dnešní sobotu jsme opět trávili na výstavě. Setkali jsme se s bráškama Kerrym a Knightem, sestřičkou Kreiz a s dalšími známými....Kerry se vystavoval v mezitřídě se známkou V,  Kreiz v pracovní třídě se známkou V4 a Kendík v pracovce se známkou výbornou.

Všem gratulujeme!!!

9.11. 08 - Phalco první týden doma

2.11. 2008 - Přírustek do rodiny!!

Cestou domu jsme si z Chlupatého štěstí přivezli krásného zlatého kluka Phalca. Doufám, že se mu u nás bude líbit a Kendy jako starší bráška ho bude chránit a opečovávat. Prohlídnout si ho můžete zde....Phalco Chlupaté štěstí

2.11.2008 - KVP Nitra

Vneděli se konala v Nitře Klubová výstava. Kendík ve třídě tevřené získal známku výbornou. Kerry v mezitřídě V2 res. CAC, Kirby VD3. I tak to byl úspěch!!

Obrazek

Kerry a Kirby

1.11.2008 - MVP Nitra

O víkendu jsme se vypravili na mezinárodní výstavu psů do Nitry. Kendyho jsem přihlásila do pracovní třídy, získal známku výbornou a umístil se na čtvrtém místě. Kerry v mezitřídě vyhrál a získal CAC a tak se stává čekatelem Slovenského šampiona krásy. Kirby v mezitřídě V2 res.CAC.

Holky gratuluji!!!

25.10.2008 - Velký úspěch sourozenců

V sobotu se konaly klubové podzimní zkoušky v Litoměřicích. Absolvoval je Kerry a Klaris. Oba sourozenci je odchodili v samých čtyřkách a tak se dostali do rozstřelu. Kerry získal CACT a Klariska res.CACT.

Moc gratulujeme nejen pejskům, ale i jejich páníčkům!!!

22.10.2008 - udělen titul ČESKÝ JUNIORŠAMPION

Tak hurá, konečně jsme se dostali na úřad a našemu Kendíkovi je oficiálně udělen titul ČESKÝ JUNIORŠAMPION.

Obrazek

18.10. 2008 - NVP Brno

V sobotu se konala nárovní výstava psů v Brně, kde jsme nemohli chybět. Posuzoval pan Josef Němec. Kendy v mezitřídě zazářil a svou třídu vyhrál s titulem CAC. Nechyběl ani bráška Kenny, který ve třídě pracovní získal známku V3, sestřička Kreiz V4 a Kessy V bez pořadí. Všem moc gratuluji!!!

Obrazek

Po výstavě jsme zamířili do Chlupatého štěstí, kde na nás čekala štěňátka (Gryff+Vicky), bráškové a sestřička. Jsou to nádherné kuličky. Volní už jsou akorát pejsci.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

štěňátka se svým bráškou

Děkujem Ivě a Pájovi za pěkný víkend.

11.10.2008 - Kerry měl svůj den

V sobotu se konaly podzimní zkoušky,které pořádal KCHLS. Kerry šel na samé čtyřky. Získal svůj první CACT a poté se stal ještě vítězem zkoušek. Moc nám to udělalo radost. Ičo gratulujeme!!!

Obrazek

6.10.2008 - Krásný víkend

Víkend jsme trávili na chaloupce a nejen Kendík si ho řádně užil. Byli jsme na výletě v Harrachově. Zamířili jsme k Mumlavským vodopádům a Kendík se i přes chladnější počasí neudržel a pěkně se smáčel ve vodě.

Obrazek

Obrazek

pokračování...

28.9. 2008 - MV České Budějovice

Tentokrát se konala výstava v neděli, měli jsme krásné počasí, tak bylo vystavování příjemné. Kerroušek se vystavoval v mezitřídě, získal krásný posudek, známku výbornou s umístěním na 2. místě a titulem res.CAC ( páníčkům gratuluji), Kendy třídu otevřenou výhrál s titulem CAC a po té jsme si ještě vyběhali svůj první CACIB.

Obrazek

20.9. - 21.9. 2008 - Klubová výstava RK CZ Panská Lícha

O víkendu se konala dvoudenní výstava, vystavoval se Kerry, Kendy a Kenny a Kirby. Aby si kluci nekonkurovali, snažili jsme je dát každého do jiné třídy.

sobota (rozhodčí Sigrit Holzer A)

 - Kerry - mezitřída V2 r.CAC, Kirby - mezitřída V4, Kenny - otevřená V bez pořadí, Kendy - pracovní V bez pořadí

neděle (rozhodčí Suzana Höger A)

- Kendy - mezitřída V3, Kerry - otevřená V bez pořadí, Kenny - pracovní V bez pořadí, Kreizy - mezitřída V2 r.CAC

Obrazek

Kenny, Kendy, Kerry

18.9.2008 - Setkali jsme se s bráškou Knightem

Dnes jsme se po dlouhé době setkali s dalším bráškou Knihgtem. Kerry je teď u nás na prázdninách, tak se všichni tři kluci řádně proběhali a pohráli. Těšíme se na další setkání, jak s bráškou, tak s jeho paničkou.

ObrazekObrazek

Knihgt a první pokus o výstavní postoj

Obrazek

Knight vlevo a Kerry v pravo

10.9.08 - Bráškové a sestřičky jsou tady!!!

Dnes se narodilo Victorce a Gryffovi (rodičům Kendíka) početných 10 štěňátek - 8kluků a 2holčičky. Štěňátka se mají čile k světu. Ivčo, moc gratulujem a Victorce hodně zdraví a štěňátkům hodné páníčky a krásné domovy.

bližší informace

6.9. 2008 - Krajská výstava Rybníky u Dobříše

V sobotu jsme si to namířili na Krajskou výstavu v pěkné obci u Dobříše. Výstava se odehrávala na rozlehlé louce a přes pořádné horko se nám tam i tak líbilo. Sešla se nás tam pěkná skupinka od "Chlupaťáků", takže jsme nudou netrpěli, když jsme čekali na odpolední soutěže, kam jsem poprvé přihlásila své dcery Apolenku a Karolínku. Kája vystavovala v soutěži dítě a pes, kde z 30ti dětí se umístila na 3. místě a Apolenka v I.kategorii Junior Handlingu se umístila na 1. místě. Jsou šikovné po mamince. Ivě Maříkové moc děkujem za půjčení Týnky, obě holky běhaly s ní. Děkujeme!!!

S Kendíkem jsme běhali v mezitřídě a svou třídu vyhráli. Získal titul Vítěz třídy.

ObrazekObrazek

Kája s Týnkou

ObrazekObrazek

Apča s Týnkou

Obrazek

Kendy

další fotografie

30.8. 2008 - MV Mladá Boleslav

Opět jme zamířili na mezinárodní výstavu v Mládé Boleslavi, kde jsme se setkali s bráškou Kennym a sestřičkou Klaris. U pejsků posuzovala paní Goltfussová a u fen pan Siládi. S Kendíkem jsme si vyběhali v mezitřídě z 9 psíků krásné 2.místo a res.CAC. Kenny v mezitřídě V3, Klariska V3.

Všem gratuluji a posílám pozdravy!!!

23.8.-24.8. 2008 - III. Jihočeské derby

Pro změnu jsme v pátek zamířili do Jižních Čech, kde se konkrétně v obci Vlkov konalo již 3. Jihočeské derby. Skládalo se z vodních zkoušek a  podzimních. Vylosovali jsme si číslo 15 a začali v sobotu vodními zkouškami. Ty jsme zvládli se samými čtyřkami a v neděli podzimní zkoušky zvládli s jednou trojkou. Takže oboje zkoušky máme v 1. ceně a jsem patřičně pyšná na svého Kendíka.

17.8. 2008 -  MVP Bratislava

A druhý den se pokračovalo....s Kerrouškem jsme běhali opět ve třídě mladých a třídu vyhráli s titulem CAJC a aby to nebylo málo souboj o BOB byl také náš...Ivo běhali jsme pro Tebe!!

S Kendíkem v mezitřídě jsme opět získali titu CAC a bráška Kirby V2 res.CAC. Opět všem gratuluji.

Obrazek

Kendy a Kerry

16.8. 2008 - MVP Bratislava

Tento víkend jsme si odskočili na Slovensk a to na mezinárodní výstavu psů do Bratislavy. Kendy byl v mezitřídě, svou třídu vyhrál a získal titul CAC a stal se čekatelem šampiona krásy Sk. Bráška Kerry ve třídě mladých získal krásný posudek a umístil se na 2. místě. Kirby v mezitřídě V2 res.CAC....hoky gratuluji!!!

13.8.2008- Kendy je chovný pes

Obrazek

26.7.2008 - SVP Záhoří

Opět jsme si byli zkusit další zkoušky z vodní práce. Původně jsme jít už nechtěli, takže jsme vůbec necvičili a i přes to Kendy zkoušky zvládl ve 3.ceně. Kendíku i tak jsi šikulka!

Obrazek

22.7.2008

Dnes mi přišel výsledek testování na PRCD (progresivní degenerace tyčinek a čípků) a vše je v pořádku, oči má Kendýsek čisté.

Obrazek

19.7.2008 - NVP Mladá Boleslav

Tentokrát jsme zavítali na výstav v Mladé Boleslavi. Kendík se vystavoval v mezitřídě, posuzoval pan Kašpar. I přes to, že Kendy je teď hubenější, vyběhali jsme si z 11ti přihlášených psů známku výbornou a umístili se na 3. místě. Kerroušek ve třídě mladých z 13ti přihlášených psů získal známku výbornou a umístil se na 4. místě. Sestřička Klaris si vyběhala známku výbornou a také se umístila na 4. místě. Moc gratuluji!!!

12.7. 2008 - KSVP Dunajovice

V sobotu jsme měli velký den. Přihlásila jsem Kendíka na Klubové zkoušky - speciální vodní práce. Byla jsem hodně nervózní, ale přijela nás podpořit Ivča, Terezka, Věrka a Jirka, tak jsme to proběhli v milém rozpoložení (tímto také všem moc děkuji). Kendy získal samé 4, jen s přinášení 3. Kendíku, jsi pašák!!!

6.7. 2008 - NVP Wroclaw

Konec výcvikového pobytu jsem zakončila výstavou v Polsku. Jela s námi Ivča, panička Kerrouška. Kerry se vystavoval ve třídě mladých a svou třídu vyhrál a stal se čekatelem junioršampiona Polska. Kendy se vystavoval v mezitřídě, též svou třídu vyhrál získal titul CWC, po té znovu běhal a opět vyhrál, získal titul Národní vítěz a po té  BOB.

Obrazek

Kerry

ObrazekKendy

28.6. - 5.7. 2008 - výcvikový pobyt Vlkov

Hned po výstavě jsme pokračovali v cestování a jeli do malebné vesničky Vlkov, kde nás již očekávali s gratulacemi naši "chlupaťáci". Zde jsme pobývali celý týden a pečlivě se připravovali na vodní zkoušky. Počasí nám přálo, všichni pejskové i páničci se něčemu přiučili. Sešli jsme se úžasná parta a tak celý pobyt byl příjemný.

Soutěžili jak páničci, tak i ke konci týdne výcvikáři uspořádali zkoušky pro pejsky. Kendíka jsem přihlásila a zkoušky vyhrál. Udělal mi velkou radost!!!! Doufám, že bude zvládat i zkoušky další.

Musím poděkovat Ivě Maříkové, která se o nás skvěle starala. Výcvikářům, kteří nám nic neodpustili a řádně nás připravovali na zkoušky a mnohé nás naučili. Martinovi, který se postaral o večerní zábavu. A všem, co se zúčastnili, že se postarali o přátelskou náladu. Moc se těšíme na další výcvykový pobyt. 

Obrazek

naše skupinka se Zúzou

další foto přidám později

28.6. 2008 - MVP Brno

Dnes jsem naposledy vystavila Kendíka ve třídě mladých a zakončili jsme tuto třídu velice pěkně. Kendy zvítězil a získal svůj čtvrtý CAJC. Sestřička Kreizy též zvítězila a získala svůj druhý CAJC, bráška Kenny V, Kirby V4. Gratulujeme k výbornému úspěchu!!!!

Obrazek

8.6. 2008 - KVP Nitra Sk

Nedělní klubová výstava byla oddychová, už žádné velké čekání a paní rozhodčí byla velice příjemná. Kendy se opět umístil na 2. místě, za námi Kirby.

Moc gratulujeme a děkujem za milou společnost Monče, Kláře a Míškovi.

Obrazek

7.6. 2008 - MVP Nitra SK

V sobotu nám zas nedorazila paní rozhodčí a posuzoval pan Jovanovič Nemanja ( SERB), ale až po posouzení plemene jezevčíků. Získali jsem známku výbornou a skončili na 2. místě,bráška Kirby V3.

Obrazek

6.6. 2008 - NVP Senec SK

Již brzy ráno v pátek jsme se vydali na třídenní výstavní maraton. Zahájili jsme ho Národní výstavou v Senci. Než jsme přišli na řadu, pan rozhodčí Janek Ľudovít (SK) posoudil všechny špaňěle. Do kruhu nás nastoupilo 7 psíků a já už podle zkušeností z předešlých výstav usoudila, že Kendík má šanci. Ale kdepak. Pro velké pysky jsme dostali známku velmi dobrou. Pobavilo nás to a naše první VD jsme oslavili. Bráška Kirby si vysloužil také VD.

Obrazek

24.5. 2008 - MVP Litoměřice

V sobotu se konala mezinárodní výstava v Litoměřicích. Kendy se mi zdál, že není v dobré kondici, ale přesto jsme na výstavu nakonec jeli. A dopadlo to báječně. Posuzovala paní Jílková Zdenka a Kendy svou třídu vyhrál a získal už třetího CAJCe a tím splňujeme podmínky pro udělení titulu Junioršampion ČR,posléze se stal vítězem plemene a máme svůj první BOB.

Obrazek

17.5. - 18.5. Mezinárodní výstava v Bratislavě

Víkend jsme opět trávili pobíháním v kruhu. Kendy se umístil se známkou výbornou na 3. místě po oba dva dny. Po dlouhé době jsme se setkali s bráškou Kirbym, který v sobotu získál známku výbornou a v neděli V4. Moc jim gratulujeme a ještě jednou brášku zdravíme.

Obrazek

Kirby(vlevo) a Kendy

Obrazek

ObrazekObrazek

Kendy                                                                                                 Kirby                                         

10.5. - 11.5. 2008 - Klubová výstava

O víkendu se konala na Hluboké dvoudenní klubová výstava retrievrů. Kendy se prezentoval po oba dva dny, dostal známku výbornou bez pořadí jak v sobotu, tak v neděli, vždy s pěkným posudkem. Bráška Kenny v sobotu dostal V4 a v neděli V3. Kreizynka po oba dva dny známku výbornou. Maminka "káček" Victoria Chlupaté štěstí v sobotu svou třídu vyhrála a získala titul CAC po té Jihočeský vítěž a ani v neděli to nebylo jinak, opět svou třídu vyhrála s titulem CAC a stala se Klubovým vítězem. Moc nám to udělalo radost!!! Všem gratulujeme!

Obrazek

Kendy - moc děkuji Petře Nové za vystavení

30.4. - 4.5.2008 - výcvikový pobyt v Malém Ratmírově

Vydali jsme se na pár dní zapomenou na všední starosti a řádně si užili přírody, pěkného počasí, čerstvého vzduchu. Zapomněla jsem na vaření,uklízení a bylo to báječné. Kendy mohl být stále venku a děvčata taktéž. Samozřejmě, že jsme si jen neužívali, Kendy poctivě cvičil, více se skamarádil s vodou, se zvěří a mooooc se mu to líbilo. Sourozenci Kenny a Klaris úspěšně složili OVVR s plným počtem bodů. A na Slovensku bráška Kirby získal svůj druhý CAJC. Moc jim gratulujeme.

Moc se nám pobyt líbil a chceme poděkovat Ivě Maříkové a celému jejímu týmu za skvělou organizaci a péči. Jste super!!!

Obrazek

Obrazek

Kendy vyhrál pohár za nejlepší masku

dále napoví foto

27.4.2008 - Výcvikový víkend

-v sobotu jsme s Kendíkem zamířili do Branžeže, kde se konal víkendový workingový tréning. Dostalo se nám mnoho nových informací a odpovědí na otázky. Byl tam s námi i bráška Kerroušek, který ukázal, jak moc má rád vodu a odhodlaně se vydal na druhý břeh rybníka. Kendy ovšem vše sledoval od břehu. Cvičení se nám líbilo a máme se ještě co učit!!!

Obrazek

za fotografie děkujeme Ivě Nollové

19.4. 2008 - MVP České Budějovice

-dnes jsme se zúčastnili další výstavy. Kendy si z 12ti přihlášených pejsků vyběhal první místo a získal druhý titul CAJC. Máme ohromnou radost. Bráška Kenny měl svou premiéru a zvládl to skvělě se známkou výborná a druhým místem. Moc gratulujeme.

Obrazek

Obrazek

Kenny Chlupaté štěstí

další fotgrafie