Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vše nejlespší do nového roku 2010 !!!!

5.12.09 - NV Nowa Ruda

Zakončili jsme výstavní sezonu v Polsku a to v Nové Rudě. Kendy se vystavoval ve třídě pracovní a získal V1CWC, Phalco ve třídě mladých a získal známku výbornou a umístil se na 2. místě. Společnost nám dělali páníčci od sestřičky Kreizy, který také zbodovala a odvážela si z Polska titul CWC a tím splňuje podmínky pro udělení ŠAMPIONA KRÁSY POLSKA. Gratulujeme!!!

Obrazek

Obrazek

A ještě jedná úžasná zpráva! V Nitře se konala dvoudenní výstava, kde se předvedla Kendíkova dcera Stela Chlupaté štěstí. V sobotu VN2 a v neděli svou třídu vyhrála VN1. Moc moc gratulujeme!!!

12.11. 09 - Damík je šampion

Dnes byl oficeálně udělen mladšímu bráškovi Princi Damiánovi Chlupaté štěstí titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION krásy. Moc gratulujeme!!!!

Obrazek

11.11. 09 - Pozdrav od Svena

Obrazek

malý Sven

11.11. 09 -Malá Sugar

Dnes jsme byli na procházce s dcerou Kendíka malou Sugar. Je to krásná slečna a s Kendíkem i Phalcem si hezky pohrála.

Obrazek

31.10. 09 - Klubové podzimní zkoušky Bobrůvka

A aby toho nebylo málo, v sobotu jsme vyrazili s Kendym i s Phalcem na odložené podzimní zkoušky konané klubem loveckých slídičů. Byl to pro mě náročný den, neboť jsem vedla oba dva kluky. Na Kendíka jsem se spoléhala, že to zvládne a nezklamal. Zkoušky odchodil s jednou trojkou a to z chůze na řemeni, rozhodčí byl velice přísný. Ale i tak jsme se dostali do rozstřelu, ale ten se Kendíkovi povedl o něco hůř než druhému pejskovi, tak zkončil na 2. místě s titulem CACT!!!

S Phalcem jsme dostali dvě trojky. Ale z chůze na řemeni si odnášel jako jediný z naší skupiny známku 4. Z přinášení a z markingu byly trojky.

Sestřička Jackie také měla dvě trojky, ale s počtem bodů byla na tom lépe než Phalco a odvážela si domů res. CACT.

Byly to krásné zkoušky, rozhodčí byli velice milí a organizace skvělá!!!

Všem vůdcům a pejskům gratulujeme!!!!

Obrazek

Obrazek

A veliké díky mému manželovi, který mi po celou dobu zkoušek pomáhal!

28.10. 09 - OVVR Libštát

Přišel velký den pro malého Phalca a Damiána. Spolu vyrazili na OVVR, který pořádal RK v Libštátě. Phalco mi udělal radost a zkoušky odchodil s jednou trojkou a celkově se umístil na 2. místě. Damík to zvládl také skvěle, ale páníčkova nervozita ho překvapila, tak ukončil zkoušky ve 2.ceně. Mám velkou radost za oba šikovné kluky!!!

Obrazek

24.10. 09 - MV České Budějovice

Sobotní den jsem opět byli na výstavě. Posuzování probíhalo velmi zvláštně. Jistě jsme nebyli jediní, co tím byli zaraženi. Obzvlášť bylo pozoruhodné, že do kruhu při zadávání titulu res.CACIB, nebyli přizván pes ani fena s titulem res. CAC. Prostě byli opomenuti. Ale náladu nám to nezkazilo, bylo krásné počasí, sluníčko ještě hřálo, tak jsme si zbytek dne hezky užili.

Kendy dostal známku výbornou, stejně tak Phalco odcházel z kruhu se známkou výbornou. Damián V3.

Obrazek

úsměvy brášků Kendíka, Phalca a Damiána

17.10.09 - NV Brno

V mrazivém počasí jsme vyrazili opět na výstavu. Kendy si vyběhal krásné 3. místo. Phalco se také snažil a umístil se na 3. místě. Mladší bráška Damián V1CAJC, Bob junior, Jackie výborná.

Moc gratulujeme!!!!

Obrazek

30.9. 09 - V CHS Chlupaté štěstí se uvolnil pejsek

V Chlupatém štěstí se uvolnil nádherný pejsek po Kendíkovi a Stelince. Je velmi vyrovnané povahy, výstavně nadějný a vhodný pro lovecký výcvik. Vážní zájemci kontaktujte paní chovatelku Ivu Maříkovou. Info zde

28.9. 09 - Kednyho radost

Dnes byl volný den a krásné počasí, tak jsem s klukama vyrazili k vodě. Kendy si jako vždy užíval skoky do vody a tentokrát jsme měli při ruce fotoaparát, tak jsme mohli jeho radost zvěčnit.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

27.9.09 - I. Severočeské derby Úštěk - Lt

Pro změnu jsme zavítali do pěkného kempu v Úštěku  jménem Chmelař, kde se konalo I. Severočeské derby. Vylosovali jsme si číslo 6 a jako druhá skupina šli první den na podzimky. Bohužel se nám nedařilo a již na první disciplíně jsme vypadli. Ale druhý den si Kendy vše napravil. Všechny disciplíny odchodil v samých 4, jen poslední klid na stanovišti dostal 3. Ale co nás opravdu potěšilo, byl potlesk korony, když Kendy dopracoval disciplínu slídění v rákosí s dohledávkou. Získali jsme 134 bodů a první titul CACT. A tím se Kendy stává čekatelem šampiona práce!!!

Kendíku, byl jsi pašák!!!

.

Obrazek

17.9. 09 - Štěňátka v CHS Chlupaté štěstí odcházejí do nových domovů

Štěňátka Kendíka a Stellinky odcházejí do nových domovů. Tímto jim chceme moc popřát, aby u nových páníčků dostávali hodně lásky. spousty dobrého jídla a páníčkům přejeme, aby jim štěňátka dělala jen samou radost a byla zdravá.

Budu velice ráda, když noví páničci štěňátek napíší, jak se pejsek či fenečka mají a prospívají a také za fotečku.

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

12.9. 09 - NV Golden retrievrů Chorzów

Tak jsem opět zamířili na polskou stranu. Jeli jsme hlavně kvůli Phalcovi, aby si po dlouhé době vyzkoušel výstavu. Kendíka jsme také přihlášili. Vystavoval se ve třídě pracovní, dostal známku výbornou a umístil se na 4.místě. Phalco ve třídě mladých si se známkou výbornou vyběhal krásné 2. místo. Máme radost z obou kluků!!!

Obrazek

Obrazek

A ještě z pracovního pole si Kreizy Chlupaté štěstí z podzimních zkoušek odváží titul CACT a stává se i vítězem zkoušek!!! A mladší sestřička Jackie zvládla též podzimní zkoušky v I.ceně!!!

Obrazek

Nika s Kreizy

MOC GRATULUJEME!!!

10.9. 09 - Phalco má 1. narozeniny

Náš malý - velký Phalco má dnes narozeniny, slavili jsme procházkou i civčením, pláváním i mazlením. Také jsme nezapomněli na dobrůtku.

Přejeme ti Falkoušku vše nejlepší, ať jsi s námi stále rád, ať každé ráno slyšíme tvé kňourání na pozdrav, ať jsi stále skvělý kamarád holčiček a správným mladším bráchou Kendíkovi. Máme tě rádi!!!

Obrazek

1.9.09 - Návštěva v Chlupatém štěstí

Konečně jsme se vypravili za štěňátky našeho Kendíka. A byli jsme mile překvapení, jak jsou nádherná! Mají se čile k světu, nic jim nechybí. Stelinka se o ně vzorně stará. Většina štěňátek je zadaná, ještě je volný pejsek a 2 fenečky. Info najdete zde

Obrazek

rodinné foto

Obrazek

ObrazekObrazek

rozený aportér

další foto

29.8. 09 - MVP Bialystok a další novinky

Po delší době jsme zamířili na výstavu do Polska a to na mezinárodní konanou v Bialystoku. Cesta to byla dlouhá a vyplatila se. Kendy svou třídu vyhrál získal další titul CWC a tím splnil podmínky pro udělení titulu ŠAMPIONA KRÁSY POLSKA.

V Mladé Boleslavi bojoval na výstavě mladší bráška Damián, který také svou třídu vyhrál a získal svůj první titul CAJC a tím se stává čekatelem junioršampiona krásy ČR. Romane, moc gratulujeme!!!

A na poli pracovním bojovali sourozenci Kerry, Kenny a Kreizy. Kerry si odváží ze soboty titul CACT a z neděle r.CACT. Další výsledky doplním později.

Všem moc gratulujeme, máme ohromnou radost!!!

Obrazek

Kendy

22.7. 09 - Kendík a Stelinka jsou rodiči

Dnes se Kendík stal tatínkem krásných štěňátek. Narodilo se 7 holčiček a 4 chlapečci. U štěňátek se dá předpokláda pěkný exteriér a chuť pro práci v lese i na poli. Všechna štěňátka jsou světlá a mají se čile k světu. Přejeme hodně zdraví štěňátkům i mamince.

Obrazek

Stelinka se štěňátky

další info

16.7. 09 - NVP Mladá Boleslav

Dnes se konala národní výstava psů v Mladé Boleslavi. Opět se nás tam sešla pěkná skupinka. Mladší bráška Princ Damián ve velké konkurenci 20 psíků získal známku výbornou a umístil se na 3. místě,Phillip VD, Sandy VD,Kerry se vystavoval ve třídě pracovní získál známku V1 CAC, Kendy ve třídě vítězů V3.

Všem moc gratulujeme!!!!

Obrazek

6.7. 09 - KSZVP Hodonín

Hned po výcvikovém táboře sestřička Kreizy zabodovala na zkouškách a to tak, že je úspěšně zvládla v 1.ceně a získala titul CACT. Moc gratulujeme šikovné paničce a mnoho dalších úspěchu přejeme!!!

27.6. - 4.7. 09 - Výcvikový pobyt Vlkov

Už po druhé jsme se na začátku prázdnin vydali s Chlupaťákama do maličké vesničky Vlkov, kde nás tentokrát přivítalo vlhké počasí. Ale to nám nezabránilo, abychom  chodili každý den cvičit. A cvičil také Phalco, takže kluci byli nesmírně spokojení a panička totálně vyřízená!!! Ale co bych pro moje kluky zlatý neudělala!!!Děkujeme Maříkům za tento týden, kdy jsme opět načerpali mnoho informací a hlavně přátelké atmosféry.

Obrazek

21.6. - MZP Štětín

Zatím co Kerry úspěšně složil zkoušky. My se vydali na mezinárodní výstvavu do Polska. Kendy se vystavoval ve třídě pracovní, jelikož se zdál panu rozhodčímu ještě hubený přes to jsme dostali známku výbornou a umístili se na 2.místě. Mladší bráška Damián, který nám dělal s páníčkem společnost, se umístil na 3. místě ve velké konkurenci. Moc gratulujeme!!!

ObrazekObrazek

Kendy a Damián

Výlet do Polska jsme si zpříjemnili u moře, klukům jsme to nemohli odepřít, když už jsme byli tak blízko. A bylo to skvělé!!! Byl tam s námi i Phalco a ten si to fakt užíval!!!

Obrazek

Obrazek

další foto

21.6. - MZPR

Tento víkend se Kerry se svou paničkou vydali na Mezinárodní zkoušky přinášení retrievrů. Tyto zkoušky se Kerry odchodil v samých čtyřkách, dostal se do rozstřelu a získal titul r.CACT, ale fenka, která získala Cact již šampionkou práce je, takže Kerry splnil podmínky pro udělení šampiona práce.Moc gratulujeme!!!

Obrazek

15.6.09 - Kendy bude tatínkem!!!!

Ultrazvukové vyšetření potvrdilo přítomnost štěňátek, takže Stelinka a Kendík se stanou rodiči. Přejeme Stelince, aby se jí narodila zdravá štěňátka a vše dopadlo, jak má. Další info zde

14.6. 09 - NV Polsko Ratiboř

Této výstavy jsme se nezúčastili, ale naše sestřička Kreizy, svou třídu vyhrála a získala další titul CWC a ještě se stala Nejkrásnější fenou plemene.

Obrazek

Moc gratulujeme!!!

7.6. 09 - NVP Senec, MVP Nitra, NVP Wałbrzych, KV RK Oslavany a Krajová výstava Lysá nad Labem

Víkend se odehrával v duchu výstavním, nejen my jsme zamířili na výstavu, ale také Kendíkovo sourozenci. Kerry v pátek v Senci V3 a v sobotu v Nitře V1 CAC a tím splnil podmínky pro udělení Šampiona krásy Slovenska a jako třešinku na dortě si ještě vyběhal res.CACIB ...moc gratulujeme. Další bráška Kirby se také vystavoval po oba dva dny a získal 2x V2 res.CAC...i Táně gratulujeme.

S Kendíkem jsme zamířili do Polska a Kendy získal pěkný posudek a další titul CWC.

A na klubové výstavě v Oslavanech zářila Kreizynka, která svou třídu vyhrála, získala titul CAC(tím se stává čekatelkou šampiona krásy ČR)a ještě se stala Nejkrásnější fenou...moc gratulujeme!!!

A na krajové výstavě bojoval bráška Knight, který svou třídu vyhrál a ještě se stal Krajským vítězem. Evo, moc gratulujeme!!!

31.5. 09 - Skvělá zpráva

Dnes se Kerrouškovi a Anettce narodila štěňátka. 7chlapečků a 4 holčičky. Bližší info najdete zde. Moc moc blahopřejeme a štěňátkům přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a milující páníčky!!!

21.5. 09 - Kendy měl dámskou návštěvu

dnes za Kendíkem přijela krásná fenka Estee The Dream Team. Krytí proběhlo zcela bez problémů. Když se vše podaří štěňátka by se měla narodit kolem 24.7. 2009. Teď nezbývá nic jiného, než čekat na ultrazvukové vyšetření. Další info najdete http://www.chlupatestesti.cz/psi/pejsci.html.

ObrazekObrazek

Stelinka a Kendík

20.5.09 - Bráška Knight

ObrazekObrazek

17.5. 09 - Kendy měl svůj den

Dnes pro změnu všichni mysleli na nás. Vyrazili jsme na Národní výstavu psů do Jelenie Góry, kde Kendy ve třídě pracovní si vybehal další titul CWC, po té Národního vítěze a BOB. V odpoledních soutěžích se Kendy stal nejhezčím pracovním psem a ještě získal BIG 2.

Celé to běhání nás zmohlo, ale stálo to za to!!!

Obrazek

Najpiekniejszy pies mysliwski   1. místo

16.5. 09 - Kerry měl svůj den

Dnes jsme mysleli celý den na Kerrouška a jeho paničku, neboť se vydali na Lesní zkoušky. A vydařilo se, sice ve II. ceně, ale i tak se stali vítězi zkoušek.

Obrazek

Moc gratulujeme!!!

9.5. 09 - 10.5. 09 - Výkend úspěchů

V pátek jsme vyrazili spolu s Blankou Tomčíkovou do kempu Zlaté písky a při té příležitosti jsem si v sobotu a v neděli odskočili na mezinárodní výstavu psů v Bratislavě. S Kendym jsme se v sobotu ve třídě pracovní umístili na 2. místě a získali res.CAC, v neděli ve třídě otevřené V4. Po oba dva dny se také vystavoval bráška Kirby, který v sobotu získal známku VD a v neděli V.

Obrazek

Zatímco my jsme si užívali pohody u vody v kempu, na Klubové výstavě na Hluboké se vystavovali sourozenci v početně obsazených třídách. V sobotu mladší sourozenci Damián VN1,Philipp VN3, Jackei VN4, Phoebe N. Starší sourozenci Kerry V1 CAC, Kenny V3, Kreizy V2 res.CAC, Klaris VD.

ObrazekDamián

V neděli Damián VN1 - BIS dorost, Jackie VN1, Phoebe VN2. Kerry V2 res.CAC,Kenny V4, Klaris V a Kreizy V2 res.CAC.

Všem moc gratulujeme!!!!Máme ohromnou radost!

29.3. 09 - 3.5. 09 - Výcvikový pobyt Malý Ratmírov

Na prodloužený víkend jsme vyrazili z celou rodinou do Malého Ratmírova, kde se pořádal výcvikový tábor pro retrievry. Hlavně jsme tam jeli fandit mladším sourozencům Kendíka, jelikož to byl tábor zaměřený hlavně na přípravu složení OVVRek. Pejsek Piers - domácky Sandy - OVVR zvládl úspěšně. Ostatní bráškové a sestřičky se ještě  připravují. Malý Phalco byl doma, protože ho trápí tlapička, tak se musí šetřit, ale vše jsme mu vyprávěli a už se těší, jak vyrazí na další tábor do Vlkova.

S Kendíkem jsme nezaháleli a s ostatníma Káčkama jsme cvičili disciplíny na další zkoušky. Kluci i holka Klariska si vedli skvěle. Takže se na viděnou na Vlkově!!!

Obrazek

Vrh K- sedící z leva Kendy, Kerry, Klaris, Kerry

   P - Perri, Jackie,Pheobe, Sandy a Damián

28.3. 09 - Národní výstava Nitra

V sobotu jsme se jeli zúčastnit výstavy v Nitře. Kendy se vystavoval ve třídě pracovní. Dostal známku výbornou a umístil se na 3.místě.

Obrazek

Obrazek

Po výstavě jsme zajeli na Zlaté písky, kde se Kendy vyřádil a vykoupal v čisté vodě.

10.3. 09 - Phalcovi je 6 měsíců

Náš malý Phalco roste jako z vody. S Kendíkem jsou nerozlučná dvojka a tak se zdá, jakoby bez sebe nemohli být.

Obrazek

Pár fotek Kendíka

23.2. 09 - Narozeniny!!!

Milý Kendýsek dnes oslavil své 2. narozeniny a jak jinak, než se svou smečkou. Moc Ti, Kendýsku, přeji hodně zdraví a vitality na našich procházkách, ať jsi stále tak milým společníkem, jako doposud. Ať mi vždy skloníš hlavu do klína, když mi není do smíchu a stále tak dobře nasloucháš mým myšlenkám. Ať jsi oporou svému bráškovi a kamarádem našich holčiček. Máme Tě rádi!!!

Ostatním sourozencům také přejeme vše nejlepší!!! A děkujeme za gratulece!!!

10.2. 09 - Phalcovi je 5 měsíců

Phalco roste jako z vody a dnes už je mezi námi 5 měsíců.

7.2.09 - 8.2. 09 - Duo CACIB Brno

Po delší době jsme zavítali na výstavu. Kendy se v sobotu reprezentoval v mezitřídě. Z počtu sedmnácti psů se Kendy se znamkou výbornou umístil na 3.místě. V něděli ve třídě pracovní V2 res.CAC a ještě získal res.CACIB. Další info o sourozencích a jak si vedl malý bráška Phalco.

ObrazekObrazek

18.1. 2009 - Opět jsme byli na chaloupce

Víkend jsme strávili na chaloupce, kluci se vyřádili ve sněhu a my si užili sluníčka.

Obrazek

1

0.1. 2009 - Phalcovi jsou 4 měsíce

Phalco oslavil svůj další měsíc na světě. Je to veselý kluk a obohatil náš život stejně, jako Kendík. Oba se mají moc rádi a neustále si hrají.

Obrazek

10.1. 2009 - Národní výstava psů Olomouc

Tentokrát jsme zůstali doma v teple a výstavý se nezúčastnili, ale poctivě jsme drželi palce sourozencům, kteří se prezentovali. Kreizinka svou třídu výhrála a získala titul CAC a tím konečně splnila podmínku pro udělení Junioršampiona ČR. Bráška Kenny dostal známku výbornou a umístil se na 4. místě. Holky, moc gratulujeme!!