Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÍTĚZŮ

9.10.10 MVP České Budějovice Smržová(CZ) v1CAC,r.CACIB
28.8.10 MVP Mladá Boleslav Alexey Belkin (RU) V2r.CAC, r.CACIB
22.8.10 MVP Bratislava Nagy István (SRB) V3
17.7.10 NV Mladá Boleslav Mgr.M.Hampl(CZ) V1CAC,NV,BOB,Big3
5.6.10 NV Klatovy Z.Antonovič CZ V2 res.CAC
9.5.10 KV KCHLS ČB Kate Crosbie (GB) V
9.1.10 NVP Olomouc Smržová(CZ) V2res.CAC
16.7.09 NVP Mladá Boleslav Mgr.M.Hampl(CZ) V3

 

 

PRACOVNÍ

21.8.10 MVP Bratislava Jouanchicot Christian (F) V1 CAC
8.5.10 KV KCHLS ČB Glynn Josephine Mary (GB) V3
5.12.09 NV Nowa Ruda(PL) J.Ryk(PL) V1CWC
7.11.09 MV Praha V. Adlt(CZ) V3
24.10.09 MV České Budějovice M.Novák(SK) V
17.10.09 NV Brno V. Adlt (CZ) V3
12.9.09 NV GR (PL) Watkins M. (GB) V4
29.8.09 MVP Bialystok(PL) Jelena Kruus(EST) V1 CWC
7.6.09 NVP Wałbrzych(PL) Stanislaw Firlink(PL) V1 CWC
17.5.09 NVP Jelenia Góra(PL) Henryk Stepka(PL) V1CWC,WDPR,BOB,BIG2
9.5.09 MVP Bratislava(SK) P.Berchtold(A) V2res.CAC
25.4.09 MVP České Budějovice Antonovič(CZ) V3
28.3.09 NV Nitra(SK¨) Z.Jílková (CZ) V3
8.2.09 MVP Brno Lane S (BG) V2res.CAC,resCACIB
20.11.08 MVP Praha A. Čečrdlová V
20.9.08 KV RK Panská Lícha Sigrid Holzer(A) V

OTEVŘENÁ

22.7.12 NVP Filipny II Z. Gavrilova (RUS) V1CAC
22.7.12 NVP Filipíny I D. Kuzelj (CY) V1CAC
21.7.12 CAC - UAII P. Muntean (RO) V1CAC
21.7.12 CAC - UA I M. G. Martinez (ARG) V1CAC
20.7.12 CAC Turkey II O. Belkis (TUR) V1CAC
20.7.12 CAC Turkey I G. Hristozov (BG) V1CAC
10.9.09 MVP Bratislava M.Stanovský(SK) V4
6.4.09 NV Ostrava A.Čečrdlová V3
28.9.08 MVP České Budějovice Zdenka Jílková(CZ) V1,CAC,CACIB

 

 

MEZITŘÍDA

7.2.09 MVP Brno Lane R(GB) V3
18.10.08 NVP Brno Josef Němec(CZ) V1,CAC
21.9.08 KV RK Panská Lícha Suzana Höger (A) V3
6.9.08 Kr.V Rybníky Vladimír Adlt(CZ) V1,VT
30.8.08 MVP Mladá Boleslav Anna Goldfussová(CZ) V2,res.CAC
17.8.08 MVP Bratislava M.Wierzchowska(PL) V1,CAC
16.8.08 MVP Bratislalva Sigrit Jarmer(A) V1,CAC
19.7.08 NVP Mladá Boleslav Miloš Kašpar(CZ) V3
5.7. 08 NVP Wroclaw(PL) Anna Samocka V1,CWC,WDPr,BOB

 

TŘÍDA MLADÝCH

28.6.08 MVP Brno p. Korda(CZ) V1,CAJC
8.6.08 KVP Nitra Susan Ross(GB) V2
7.6.08 MVP Nitra Jovanovič Nemanja(SERB) V2
6.6.08 NVP Senec Janek Ľudovík(SK) VD
24.5.08

MVP Litoměříce

Zdenka Jílková (CZ) V1,CAJC,BOB
18.5.08 MVP Bratislava Firlik Stanislaw(PL) V3
17.5.08 MVP Bratislava Rocchi Daila(HR) V3
11.5.08 KVP Hluboká nad Vltavou Janet Tiranti V
10.5.08 KVP Hluboká nad Vltavou John Tiranti V
19.4.08 MVP České Budějovice Hana Ahrens(A) V1, CAJC
12.4.08 NV Ostrava A.Čečrdlová (CZ) V1, CAJC
22.3.08 MVP Praha Miroslav Václavík(CZ) V2
 9.2.08 MVP Brno Sanja Vretenič V2
26.1.08 MVP Trenčín SK Hana Ahrens(A) V3
12.1.08 NVP Olomouc Ing. Z. Antonovič(CZ) V4

 

TŘÍDA DOROST

 

17.11.07 MVP Praha J. Holečková(CZ) VN4
6.10.07 MVP Č. Budějovice dr. Jindřichovský(CZ) VN1
16.9.07 KV KCHLS Č. Budějovice M. O'Donoghue(IRL) VN2
15.9.07 KV KCHLS Č. Budějovice Siv Sando(N) VN2

 

TŘÍDA ŠTĚŇAT

 1.9.07 MVP Mladá Boleslav pí. Holzer VN2
21.7.07 NVP Mladá Boleslav Z. Jílková VN3